APIE MUS

„Sveikatinimo namai“ – Jūsų poilsio ir geros savijautos oazė.

Kai kiekviena diena persmelkta skubėjimu, rutina, nesibaigiančiais darbais ir užduotimis, kviečiame rasti nors šiek tiek laiko sau ir atsiduoti į aukščiausio lygio masažo meistrių rankas. „Sveikatinimo namai“ – tai vieta, kurioje ne tik sustabdysite laiką maloniam atsipalaidavimui, bet taip pat ir galėsite gauti patyrusių specialisčių konsultacijas Jūsų sveikatos klausimais. Specialistės įvertins Jūsų organizmo būklę, rekomenduos specialiai Jums parinktas procedūras bei duos patarimų ateičiai. Salone atliekami atpalaiduojantys, limfodrenažiniai, vakuuminiai masažai ir kitos procedūros.

„Sveikatinimo namų“ salone taip pat rasite ir plataus asortimento ortopedinių prekių parduotuvę, kurioje – kruopščiai iš patikimiausių gamintojų atrinkti produktai ir geriausias kainos bei kokybės santykis.

Rūpestis Jūsų savijauta ir sveikata – tai pagrindinis mūsų tikslas.

 

ĮGYVENDINAME PROJEKTĄ „EKOLOGIŠKI AUSŲ KAMŠTUKAI“

 

UAB „Sveikatinimo namai“ rūpinasi visuomenės sveikatos gerove, teikia įvairias gyventojų sveikatinimo paslaugas. Tuo pačiu siekia atkreipti dėmesį ir ieškoti sprendimų srityse, kurios gyventojams ilgainiui tampa tendencingu sveikatos žalojimu. 

Didėjanti triukšmo tarša, intensyvėjantis žmonių gyvenimas ir dėl to kylanti ramaus poilsio problema, kasmet didina ausų kamštukų naudojimo poreikį visame pasaulyje. 

Vistik plačioje rinkoje, net ir Vakaruose, kur ekologiškumo tendencijos vyrauja daugiau metų nei Lietuvoje, žmonės turi galimybę naudoti tik sintetinius ausų kamštukus: silikoninius, poliuretano putų ar dalinai parafininius. Tačiau intensyviai naudojami, pavyzdžiui kas naktį, sintetiniai ausų kamštukai sukelia alergijas, ausų kanalų dirginimą: išsausėjimą arba atvirkščiai, šlapiavimą, niežulį ir panašias problemas. 

Dirbant gyventojų sveikatinimo srityje ir daugeliu atvejų ieškant ekologiškų sprendimų, UAB „Sveikatinimo namai“ kilo idėja – sukurti ekologiškus ausų kamštukus. Lietuva garsėja medumi ir savo natūraliu vašku. Todėl viena iš pagrindinių medžiagų ekologiškiems ausų kamštukams yra numatyta lietuviškas vaškas. 

Sukūrus ekologiškus ausų kamštukus, gaminamus iš natūralaus vaško, tikėtina, kad alergiški žmonės galės juos naudoti tiek ilgai, kiek patiems norėsis, o ausų kamštukai, pripildyti ekologiškų žiedų dulkėmis, kurios skleis malonų aromatą, leis pajusti visapusišką komfortą. 

Norime pasidžiaugti, kad šią idėją palaikė ir Lietuvos Verslo Paramos agentūra. UAB „Sveikatinimo namai“ gavo ES fondų paramą ir 2020 m. liepos 23 d. pasirašė finansavimo sutartį, pagal kurią įgyvendins projektą, kurio tikslas – sukurti ekologiškus ausų kamštukus, kurie būtų naudojami tiek laiko, kiek žmogui reikalinga ir nesukeltų papildomų nepatogumų. 

Siekiant projekto tikslo, reikės atlikti eilę numatytų taikomųjų mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros tyrimų, kad būtų pagamintas tenkinantis galutinis ausų kamštukų prototipas, kurio pagrindu vėliau bus atliekama masinė rankų darbo gamyba. Šiuos gaminius klientai galės įsigyti tiek gyvose parduotuvėse, vaistinėse, tiek ir įvairiose elektroninėse platformose internetu. 

Projektas bus vykdomas vėliausiai iki 2022 m. liepos 23 d., nors rezultatą tikimasi pasiekti kiek galima greičiau. UAB “Sveikatinimo namai” investicija į šią idėją ir gauta paramos suma bendrai projektui atlikti planuojama sieks 52.778,64 eurų.  

 

Rašykite ir spauskite Enter norėdami ieškoti

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.