Siuntimas

Prekes galime pristatyti į namus bet kur Lietuvoje arba jas galite atsiimti mūsų parduotuvėse. Kokiu būdu pageidaujate atsiimti prekes, turėsite nurodyti patvirtindami užsakymą.

RegionasSiuntimo kaina
Lietuva2,5 eurai
Europa5 eurai
Likęs pasaulis7 eurai

Siunčiame Omniva paštomatu. Prekes išsiunčiame tik gavę iš banko Jūsų apmokėjimo patvirtinimą.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis spustelėdami čia? 

Grąžinimas

1. www.sveikatinimonamai.lt nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės matomos internetiniame puslapyje savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.

2. Klientui suteikiama galimybė pakeisti jam parduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam nepatinkančias prekes grąžinti.

3. Prekės grąžinamos ir/arba keičiamos vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis ,,Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

4. Internetu įsigytas prekes Pirkėjas gali grąžinti per 7 darbo dienas nuo prekių gavimo ( t.y. pasirašymo prekių gavimo dokumente). Prekės pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Klientas.

5. Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės:
5.1 nebuvo naudojamos. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta.
5.2 nepažeistos prekių vartojamosios savybės. Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos (prekė turi likti su visomis etiketėmis)
5.3 jei prekė susideda iš kelių dalių, grąžinant turi būti išlaikytas pirminis komplektiškumas.

6. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi prekinės išvaizdos praradimu.

7. Grąžindamas prekes visais atvejais Klientas privalo pateikti apmokėjimo išrašą.

8. Daiktų grąžinamas atliekamas susisiekus el. paštu info@sveikatinimonamai.lt

9. Klientui grąžinama sumokėta suma, neįskaičiuojant kainos už pristatymą.

10. Prekės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šių Taisyklių 5 punkte numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pirktų ir grąžinamų prekių gavimo.

11. Akcijų bei išpardavimų metu prekių grąžinimui yra taikomos specialios sąlygos. Šios sąlygos skelbiamos kiekvienos akcijos metu.

Rašykite ir spauskite Enter norėdami ieškoti

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.